تخصصی ترین سایت در زمینه تصفیه آب و تصفیه فاضلاب                    ارائه کننده جدیدترین پکیج تصفیه فاضلاب با امکان بازیافت آب                  ارائه جدیدترین ماده شستشودهنده ممبران دستگاههای RO
 

سیستمهای تصفیه فاضلاب

ارائه پکیج های پیشرفته و جدید تصفیه فاضلاب ، تجهیزات مربوطه ، سیستمهای تصفیه فاضلاب به روش بی هوازی (UASB) ، سیستمهای جدید تصفیه فاضلابهای شیمیایی و صنعتی ،، ارائه سیستمهای حذف چربی ، روغن و گریس از فاضلاب (DAF) از جمله توانایی های شرکت انرژی سپاهان ومحیط می باشد.مشخصات آب تصفیه شده خروجی از سیستمهای تصفیه فاضلاب ارائه شده توسط این شرکت در حد استانداردهای مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست ایران می باشد .
 سیستمهای پیش ساخته و پکیج های این شرکت توانایی تصفیه فاضلابهای صنعتی و انسانی ( بهداشتی) را دارا می باشد .
از مزایای این پکیج ها می توان با اشغال فضای کم ، راهبری آسان ، هزینه اندک ، بدون نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات اصلی ، مصرف انرژی کم ،، آب خروجی با کیفیت بالا قابل مصرف مجدد( غیر آشامیدنی) در امور باغبانی ، کشاورزی ، فضای سبز و یا استفاده مجدد در تاسیسات جانبی از جمله دیگهای بخار ، برجهای خنک کننده و .... می باشد .
پکیج های تصفیه فاضلاب ارائه شده با ظرفیت های مختلف ارائه میگردد .
سیستمهای تصفیه فاضلب به روش بی هوازی UASB که از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا بهره میگیرد ، قادر است تا فاضلاب را با راندمان بسیار بالا تصفیه نموده وهمزمان گاز متان نیز تولید نماید .که از این گاز میتوان در سیستمهای گرمایشی استفاده نمود .
سیستمهای حذف روغن ، چربی ، گریس و ذرات جامد معلق که به سیستمهای DAF مشهورند ، از جملع تجهیزات ارائه شده توسط این شرکت می باشند .
سیستمهای تصفیه فاضلابهای صنعتی در صنایع مختلف از جمله پالایشگاهها ، صنایع نفت ، صنایع قند ، صنایع کاغذ سازی ، صنایع فولاد ، صنایع لبنی ، صنایع غذایی ، صنایع چرمسازی ، صنایع چرمسازی و رنگرزی و دیگر صنایع کاربرد وسیعی داشته و آب خروجی از این سیستمها دارای کیفیت در حد استانداردهای سازمان محیط زیست ایران بوده و می تواند قابل استفاده مجدد در امور آبیاری و صنعت باشد .

جدیدترین شماره خبرنامه
1403 خرداد
پنجشنبه
31
آمار بازدید
  • کل بازدید : 132586
  • بازدید امروز : 58
  • بازدید دیروز : 75
  • بازدید این ماه : 1318
  • آخرین بازدید : پنجشنبه 31 خرداد 1403 (04:21) ق.ظ
سخن روز
به سایت شرکت انرژی سپاهان ومحیط خوش آمدید
آخرین مقالات
موردی برای نمایش وجود ندارد