تخصصی ترین سایت در زمینه تصفیه آب و تصفیه فاضلاب                    ارائه کننده جدیدترین پکیج تصفیه فاضلاب با امکان بازیافت آب                  ارائه جدیدترین ماده شستشودهنده ممبران دستگاههای RO
 

معرفی ماده جدید AVISA DIS-914

 

معرفی ماده ضد عفونی کننده AVISA DIS-914
 

ماده AVISA DIS - 914 یک ماده ضد عفونی کننده قوی است که بر روی طیف وسیعی از میکروارگانیزمها باسرعت چشمگیری تاثیر گذاشته و عملیات ضد عفونی را انجام میدهد. این ماده برای ضد عفونی سطوح ، دستگاهها و تجهیزات ، ممبران دستگاههای RO/NF/UF قابل استفاده می باشد . این ماده بطور وسیعی در صنایع غذایی مورد استفاده قرار میگیرد . فرمولاسیون این ماده بصورتی است آنرا قادر میسازد تا در درجه حرارت کم و در آبهای با سختی بالا نیز بخوبی عمل نماید .این ترکیب حاوی ماده موثره PERACETIC ACID میباشد که با استفاده از ماده تثبیت کننده ، زمان ماندگاری آن (Shelf Life) به میزان چشمگیری افزایش می یابد این ماده از نظر فرمولاسیون و کاربرد ، مشابه NOVADAN Disinfect MB می باشد .
همانگونه که مطلع می باشید ، امروزه روشهای ضدعفونی (Disinfection) در صنایع لبنی تغییر عمده نموده و پیشرفته تر شده است . در روشهای قدیمی برای ضد عفونی کردن دستگاهها و نجهیزات در صنایع لبنی از بخار (STEAM) و یا آب گرم (HOT WATER) برای رساندن دمای تجهیزات به دمای استریل استفاده میکردند . پس از رسیدن به دمای استریل ، تجهیزات را برای مدت حداقل 30 دقیقه در این دما نگهداشته و سپس اقدام به سرد کردن آن مینمودند که این فرآیند جمعا حدود یکساعت بطول میانجامید. ضمن اینکه مصرف آب ، انرژی و زمان در این فرآیند بسیار هزینه بر می باشد .
امروزه از مواد شیمیایی با کارایی بالا در ضد عفونی تجهیزات استفاده میگردد که نه تنها نیاز به گرم کردن و یا سرد کردن محلول و تجهیزات ندارد بلکه در مدت کوتاهی بر روی طیف وسیعی از باکتریها اثر می نماید ( حدود 5 الی 15 دقیقه).
بنابراین استفاده از ماده AVISA DIS-914 از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه می باشد .
ماده AVISA DIS-914 بعنوان یک ماده ضد عفونی کننده ، غشاء بیرونی میکرو ارگانیزمها را اکسید نموده و باعث از بین رفتن آنها میگردد . فرآیند اکسیداسیون بر اساس فرآیند انتقال الکترون می باشد . زمانیکه از یک ماده اکسید کننده قوی استفاده میگردد باعث میشود تا الکترونها سریعتر به میکرو ارگانیزمها منتقل شده و سریعتر آنرا از بین ببرند .

 

OXIDATION CAPACITY OF VARIOUS DISINFACTANTS
EV(ELECTRONIC VOLTS) DISINFACTANT
2.07 OZONE
1.81 PERACETIC ACID
1.57 CHLORINE DIOXIDE
1.36 SODIUM HYPOCHLORITE
 

 
ماده AVISA DIS-914 به منظور از بین بردن طیف وسیعی از میکروارگانیزم های بیماری زا (PATHOGENIC MICROORGANISM) استفاده میگرد . ماده AVISA DIS-914 همچنین باعث از بین رفتن VIRUSES و SPORES میگردد . درجه حرارت و PH تاثیر بسیار زیادی برروی عملکرد و تاثیر گذاری این ماده بعنوان ماده ضدعفونی کننده میگذارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید با ما تماس حاصل فرمایید  
                                                                        
 

جدیدترین شماره خبرنامه
1403 خرداد
پنجشنبه
31
آمار بازدید
  • کل بازدید : 132585
  • بازدید امروز : 57
  • بازدید دیروز : 75
  • بازدید این ماه : 1317
  • آخرین بازدید : پنجشنبه 31 خرداد 1403 (04:01) ق.ظ
سخن روز
به سایت شرکت انرژی سپاهان ومحیط خوش آمدید
آخرین مقالات
موردی برای نمایش وجود ندارد